Zarzadzanie przedsiebiorstwem a koncepcja zrownowazonego rozwoju

Program comarch xl jest obecne rozbudowany system klasy ERP wspomagający i pomagający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest stosowane w rożnych wielkościach firmach, poczynając od najmłodszych, kilkuosobowych do wysokich firmy będących dużo oddziałów na pełnym świecie.

Ważne zalety oprogramowania tej odmiany są znane w będących dziedzinach prowadzenia przedsiębiorstwa: - obsługa i rozliczenia księgowe, - gospodarka oraz wydawanie stanem magazynowym, - obieg wewnętrzny i zewnętrzny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż oraz wydawanie informacjami z mężczyzną końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl charakteryzuję się bardzo rozbudowanymi ofertami oraz potrafi budowę modułową. Proponuję to absolutne możliwości budowania rozwiązania dobranego do faktycznych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w regiony, które logicznie łączą funkcjonalności, które współpracują ze sobą. System firmy comarch jest dobierany do spraw każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest wnikliwą analizą całych procesów a też potrzeb danej działalności. Dzięki temu rozwiązanie pozwoli na osiągnięcie dużej wydajności w tłu. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję oraz sposób w standardu SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa więc w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest za pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten sposób dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u mężczyzny końcowego. Nie liczy konieczności inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi i życia oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Umożliwiają one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą stać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców jak również zamienniki. Mienie nowych wersji technologicznych pozwoli na dostosowanie oferty przedsiębiorstwa do odbiorcę zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest wykorzystywany w ponad 5000 biur w wszelkiej Polsce. Największe części stosowane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, internetowa i automatyka. Najwięksi użytkownicy to: - Kupiec - VOX składy budowlane