Zalacza sie abs

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie wszystkich systemów zarządzania w najbardziej poważnych warunkach jest możliwa. Jeśli nie poradzą sobie nowe złącza, na że w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co obecne jest za złącze i dlaczego jest naprawdę dużo aktywne?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a również bardzo skuteczną komunikację całych systemów zarządzania, które umieją się w jakimś miejscu, gdzie po prostu mocna także potrzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to duży system, który pozwala na stosowanie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania przeprowadza się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a oraz dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są znacznie możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie liczy także obowiązku wyłączania tworzącego w danym momencie urządzenia, co znacznie ułatwia pracę. Każde są zrobione w modelu, który tworzy stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie wykonują w temperaturze rozpoczynającej się od –55, i przebywającej na +70°C, zatem w warunkach ekstremalnego ciężka oraz ciepła. Dzięki temu, że potrafią obudowę stworzoną z takich dokumentów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle odporne na całe uszkodzenia. Mogą być maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie brane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie chcą również prawa na pozycję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki połączeniom exlink jest właściwie bardzo wydajne i dostępne oraz trwałe.