Szkolenia z programow ksiegowych

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, grające w towarzystwu Windows, są niezwykle skuteczne i ich obsługa intuicyjna. Jest przecież wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli obracać się tabulatorem. Są również firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w kolejne komputery. Dla nich dokładnie stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania także ofert w klasycznej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w szerocy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i całej. Zezwala na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, zarówno w walutach obcych. W ramach aplikacji widoczna jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można użyć do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym odcinkiem planu jest moduł Płace. Powoduje on drogę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i planowania zarobków. Można w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwala jeszcze na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a także generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla każdych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do niedawnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Potrafi wtedy być niezwykle popularna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może godzić się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została opracowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też planowane kolei w przepisach, które z nowych powodów mogą po prostu nie dotrzeć do grupy klasycznej.