Program komputerowy subiekt

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on przewidziany w kierunku usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest nadużywany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

Enova cierpi na dużo potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu można doświadczyć z linii wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej i pozwoli na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to działalność na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z okresu aplikacji. Stan realizacji działania zapewne żyć w wszystkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w instytucji i osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest dostarczany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona właściwością klienta wraz z łatwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dopłaty lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest wykorzystywana w organizacji opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych modułów systemu. Dobre lekarstwo dla delikatnych i małych firm. 3. Dzierżawa organizmu i infrastruktury - całość usługi jest kształtowana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest zdeterminowany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrobiony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została zaprojektowana w 2002 roku i dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy oraz dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest kierowanie oprogramowania, które wpływa, że Przyjaciele i Mężczyźni otrzymują najwyższą wydajność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy. Firma jest zatrudniona społecznie i trzyma takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".