Program imprezy integracyjnej dla firm

PC Market firmy Insoft toż znacznie podatny program, zarówno dla mniejszego sklepu kiedy a dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł istotny jest w terenie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W ilość rozwoju firmy można kontynuować ją o dodatkowe elementy. PC Market jest bliskim w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie chciany jest przez polskich konsumentów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dużych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W jakimkolwiek kryzysie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ciż to wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca przynosi Ci najprostsze ceny. Przeważnie będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile posiada Ci jeszcze wpłacić pieniędzy. W jakiejś chwili program określi jaką kwotę pieniędzy tworzysz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wielu czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy skorzystasz spośród uwag kolektorów informacji. Sam i już wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla swojego składu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla innowacyjnych produktów. Dzięki kooperacji z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to rola zaledwie kilku sekund.

Na krajowym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze projekty to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Samym z najciekawszych jest program PC-Market.

Spowodowany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Wykorzystuje go teraz ponad trzy tysiące placówek handlowych. Prosty i otwarty w obsłudze, w nieświadomy zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na inną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego programu zadecydowało kilka czynników. Przede wszystkim jest jednoznaczny, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością otwartych na zbycie urządzeń fiskalnych, a jeszcze wszelkiego typu sprzętem, jaki ważna sprawdzić w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.