Program enova forum

Enowa to pomysł płacowo – kadrowy oddany do obsługi działu kadr i obliczeń płac od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Program współpracuje z Planem Płatnika, Rejestratorami Czasu Pracy i środowiskiem MS Office (Word, Excel). System spełnia należyte wymagania polskiego prawa co do ewidencji danych kadrowych, podatków, składek ZUS, naliczania wynagrodzeń czy zasiłków chorobowych.

 

Dział kadr to zwiększona ewidencja osobowa zezwalająca na zapis i wgląd do informacji takich, jak: dane typa czy zleceniobiorcy, dane członków rodziny, zasady wynagradzania – rodzaj umowy, stawka, indywidualne ubezpieczenia zdrowotne, społeczne oraz dane podatkowe – koszt i przysługujące ulgi. Enova kupi na edycję błędnych zapisów oraz odwzorowanie złożonej struktury organizacyjnej firmy.
Dział płace umożliwia rozliczanie etatów, umów zleceń. Dzięki niemu możliwe jest podanie długoterminowych pożyczek czy zaliczek opodatkowanych i nieopodatkowanych na konto. Wbudowane funkcje idą na produkcję dodatkowych opłat, określenie czasu produkcji i zsumowanie elementów wynagrodzenia.
Ciekawą alternatywą są ergonomiczne kalendarze, które pozwalają na definiowanie indywidualnych rozkładów czasu pracy, adnotację odstępstw od pierwotnego grafiku – obecności i nieobecności oraz zgodę z Rejestratorami Czasu Pracy.
Definiowany system wydruków zapewnia przygotowanie na bazie zamieszczonych danych wydruków innego sposobie sprawozdawczości oraz przesyłanie plików do MS Word i późniejszą ich adaptację w niniejszym programie.
Enova to plan płacowo – kadrowy godny polecenia. Spokojny i funkcjonalny w obsłudze. Raporty z reguły wyświetlanych informacjach można produkować w banalny sposób, zaś niektóre dane dadzą się importować do zespołu z Excela. Każdy element wprowadzanych danych zezwala na tworzenie dowolnego zestawienia. Sposób jest tani w obsługi. Zakup pomysłu to tak inwestycja. Jakość wykonania, prosta obsługa, niedrogie wykorzystanie to świetna inwestycja w własny cenny klimat i finanse.