Pos application c

Jeżeli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź domu gastronomicznego, to wyjątkowo dobro wiesz, że szybkość obsługi użytkownika jest pewnym z najważniejszych wyzwań, którym wymagasz sprostać. Jednakże pewno nie domyślałeś się nigdy, że wielcy pomysł na ostatni atrybut posiada nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, ale jednocześnie samo wprowadzenie zamówienia do zespołu i złożenie go w kasie fiskalnej.

 

Jeżeli zatem Twój dom wyposażony jest w tradycyjne lub kilka zaawansowane, czy przestarzałe kasy, więc ten zakres znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co bezpośrednio przesuwa się na jego zadowolenie, tudzież jego brak z świadczonych przez Ciebie usług!
Na wesele na zbycie pojawia się coraz więcej udogodnień, a branża gastronomiczna może stosować z coraz bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio przenoszą się na grupa oferowanych usług! I dokładnie z taką misją, która choruje na punkcie poprawę jakości usług gastronomicznych, służymy my. Jesteśmy Ci do zaoferowania sam z najbardziej rozwiniętych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego eksploatacja jest nie dość, że bardzo intuicyjna, to dalej do złudzenia przypomina rzecz na starej kasie fiskalnej, więc goście nie będą osiągali poważniejszych dolegliwości z adaptacją do różnych rozwiązań! Ponadto cały program chodzi w sposobie dotykowym, zapewniając prawy a co najistotniejsze, znacznie większy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera wyróżnia się znacznym zaawansowaniem technologicznym i prostotą obsługi, ponieważ następuje ona przez wprowadzenie korzystnego dla danego pracownika kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli pragnie Ci na obsłudze klienta na ostatnim, światowym poziomie! Gastro Pos jest wykorzystywany i szanowany w wielu wielkich lokalach gastronomicznych i luksusowych barach! Nie myśl się więc ani chwili dłużej i myśli, żeby Twój lokal wzniósł się na coraz wyższy stopień!