Pojemnik jalowy na posiew moczu

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/pakowarka_turbovac_s40/

Dozowniki celkowe to powszechnie wykorzystywane urządzenia. W współzależności od gatunku i sposobu mogą stanowić przeznaczone do realizacji różnych zadań.

Dozownik celkowy przeznaczony jest do szczelnego zamykania zbiorników pyłu, które grają w warunkach ciśnienia innego niż ciśnienie atmosferyczne. Dzięki tym urządzeniom możliwie jest opróżnianie zbiorników bez potrzebie dekompensacji. Temperatura pyłów nie że być doskonalsza niż 200 stopni Celsjusza również nie że być mowy o agresywności pyłów.

Zasada działania dozownika celkowego jest raczej prosta. Pył ze zbiornika dociera do dozownika przez otwór wlotowy. Dalej jest on unoszony w celkach ze skrzydełkami poruszającego się bębna.

Dozowniki celkowe uważają zbyt znaczenie w tryb ciągły dozować materiały sypkie i drobnoziarniste. Będą więc w szczególności ziarna zbór, mleko w proszku, przyprawy, ziele angielskie, pieprz, cukier, kazeina, sól, pyły filtracyjne itp. Dozowniki znajdują wykorzystanie na jakimkolwiek kroku produkcji, również w rozmiarze działania technologicznej linii pakowania produktów, w branży ważenia oraz dozowania i transportu pneumatycznego.

Zwykle są i stosowane, jako tzw. śluzy odcinające sfery robocze o różnych ciśnieniach. Ważna je łączyć np. na przelocie z cyklonu, z filtra odpylającego lub suszarki. Znajdują również zastosowanie przy opróżnianiu zbiorników.

Drinku z wyjątków wyposażenia dozowników celkowych prawdopodobnie być skrzynka elektryczna z falownikiem. Dzięki niej wolno z łatwością dostosować wydajność dozownika do osobistych potrzeb. Dozowniki spełniają wszelkie normy higieniczne oraz normy bezpieczeństwa przewidziane przepisami prawa.