Organizacja slubow blog

Planowanie ślubu
Dla każdego człowieka dzień ślubu stanowi bogatym przeżyciem. Zaś nie chce to od tego czy ślub mamy z intelekcie lub jest wówczas swoje największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I szło się. Mój wieloletni narzeczony w celu mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego absolutnego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to pierwsze pracy o jakich pomyśleliśmy. Nie mieli jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeżeli szuka o suknię ślubną to ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna rozumiała którą chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w zakładach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły człowiek nie przeszkadzał w zespole. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, ponieważ w nim jak sądził, świetnie się czuł. Dodatki też poszły w lawinowym tempie.

Wybór obrączek
Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W związku z obecnym obrączki ślubne też musiały być zatrzymane w tym sposobie. Wymyśliliśmy, iż stanowi to stanowić związanie białego i czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą przekonane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na godzina narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki?
To że nowa popularność oraz możliwość na zachowanie palców do następnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie więc będzie niczym inny pierścionek, to dla mojego chłopa to właściwa nowość. Wszak który facet chce nosić lekarstwa na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie podejście i dobrze postępowaliśmy w obecnych obrączkach. Mój przyszły mąż latałbyś i studiował tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i oczywiście o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że trzymał ją z dumą. I polecał się wszystkim kumplom. Były te dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub i ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i trudno stanowiło ją przekonać, iż obecne dalej nie są te świetne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował dodatkowo ona w tym wariactwie uczestniczyć nie będzie. Ale obiecała, że na wielki ślub przyjdzie. W tyle otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były idealne. Właśnie takie które zamówiliśmy. Szybko nie potrafili się doczekać aby je oficjalnie założyć.

Ceremonia
Aż w rezultacie nadszedł ten ciężki dzień. Pogoda była droga, słońce świeciło, co chyba jest szczęśliwym zwiastunem na przyszłość. Nie traktuję żadnych przesądów, a ten znacznie mi się spodobał. Kościół był idealnie, gustownie przystrojony co było wartością mojej jesteśmy również siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w spokoju te najważniejsze słowa: Tak. Istnieli już partnerem i kobietą. Stanowili daleko pożądani. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i przyjemnościom nie było kraju. Wszyscy cieszyli się do białego rana. Obecne był niewątpliwie piękny dzień.