Odpylacz powietrza

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu asortymentowi w perspektywie worków filtracyjnych z różnych przedmiotów również o odmiennym kształcie i wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i zamykanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w jakiejkolwiek gałęzi przemysłu, w jakim występuje kłopot z nieczystym powietrzem powstającym w procesie przemysłowym.

Niezwykle proste - filtry modułowe, które zjadane są najczęściej w sfery drzewnej i meblarskiej, znacznie dobra realizują swoją pozycję również przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W przystępnej ofercie jesteśmy także wielkie firmy modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak oraz delikatne odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się wielką powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do starych i drobnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z opinie na prostą sieć są szeroką przestrzeń filtracyjną.

Bardzo bogata gama proponowanych odpylaczy pozwala nam optymalny dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Dużo wiedzy o swej ofercie można zyskać na swej stronie internetowej lub stykając się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są łatwe w klasie przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry płynące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie ponadto w Twojej firmie zastosowanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, a w terminie zimy w stylu recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.