Obsluga kasy fiskalnej po niemiecku

Jeżeli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź domu gastronomicznego, toż szalenie dokładnie znasz, że szybkość obsługi mężczyzny jest pewnym spośród najważniejszych wyzwań, którym musisz sprostać. Jednakże widać nie domyślałeś się nigdy, że ważny nacisk na ten aspekt przedstawia nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, lecz jeszcze samo wprowadzenie zamówienia do sposobu i oddanie go w kasie fiskalnej.

Jeśli zatem Twój lokal wyposażony istnieje w normalne lub kilkoro zaawansowane, czy przestarzałe kasy, to ten zakres znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co dokładnie przesuwa się na jego zadowolenie, natomiast jego wada z podawanych przez Ciebie usług!
Na wesele na rynku pojawia się jeszcze więcej udogodnień, a branża gastronomiczna może korzystać z coraz dużo zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio zabierają się na sytuacja świadczonych usług! I teraz z taką misją, która nosi na końcu poprawę jakości usług gastronomicznych, służymy my. Stanowimy Ciż do zaoferowania jeden z najbardziej rozwiniętych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego obsługa stanowi nie dość, że dużo intuicyjna, to też do złudzenia przypomina pracę na starej kasie fiskalnej, więc pracownicy nie będą osiągali ogromniejszych dolegliwości z adaptacją do niedawnych rozwiązań! Ponadto cały plan chodzi w trybie dotykowym, zapewniając prawy oraz co najistotniejsze, bardzo szybszy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera daje się znacznym zaawansowaniem technologicznym i prostotą obsługi, ponieważ występuje ona przez wpisanie idealnego dla poszczególnego pracownika kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli pragnie Obecni na obsłudze klienta na największym, światowym poziomie! Gastro Pos jest używany i ceniony w moc renomowanych lokalach gastronomicznych i bogatych barach! Nie myśl się więc ani chwili dłużej i myśli, by Twój dom wzniósł się na jeszcze większy stopień!