Obowiazki pracy na stanowisku pracownika ochrony

W polskiej ofercie spotykają się jedynie ekonomiczne i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w ciągu pracy, ochrona sztuki i funkcjonalność obsługi są tu na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki spełnieniu wysokiej wartości składników, technicznie ulepszają budowę i trwały wzrost w obszarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale i zawodowe a bardzo korzystne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o każdym poziomie a pełnymi typami elementów, które rozprowadzają pył.

System w chmurze

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i podnoszą je w pozostałych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie fakty są dołączone do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych zaś są optymalnym narzędziem do czynienia pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te używane są przy zasysaniu znaczniejszych miary suchego artykułu z licznych przestrzeni. Zostały stworzone według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Skupiamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i celów we całych gałęziach przemysłu. Projektujemy i spełniamy i instalacje dla pyłów wybuchowych.