Malarone a planowana ciaza

W terminie, kiedy staramy się z własnym przyjacielem o dziecko, każdy dzień jest trudnym liczeniem na radosną nowinę. Najchętniej od razu po stosunku poszłyśmy do apteki po test ciążowy i zrealizowały go, by jak już powiadomić grupę i partnerów o rychłym powiększeniu się rodziny. Ale często daje się, że obok dobrze zaplanowanych starań, test ciążowy wykazał, iż nie istniejemy w ciąży. Nie łammy się, domowy test ciążowy mógł się pomylić.

Przede wszystkim, należy zrozumieć, na pewne zasadzie działają testy ciążowe tanie w aptece. Ich postępowanie jest bowiem niezwykle funkcjonalne. Liczy na wykryciu hormony HCG (tworzonego w wypadku wystąpienia w ciążę) w moczu. Testy ciążowe są bardzo swoje w eksploatacji a jednocześnie bardzo wrażliwe, dlatego należy je korzystać zgodnie w zaleceniami na danej ulotce.

http://erp.polkas.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow-w-firmie-dlaczego-warto/Elektroniczny obieg dokumentów w firmie – dlaczego warto? | Systemy ERP | POLKAS

Oczywiście, powszechnie znane testy ciążowe nie są nieomylne. Ich niewiarygodność może dotyczyć z niewiele czynników:

przeterminowanie – tak jedno jak jakichkolwiek innych artykułów spożywczych, farmakologicznych czy dermatologicznych, testów ciążowych również nie należy stosować po upływie terminu ważności. To gdyż jego wielkości mogą być zaburzone, a wynik będzie niewiarygodny, zażywanie dodatkowych leków, wiek kobiety – wpływ na wynik testu ciążowego nie lecz jego dobre działanie i odczekany czas z momentu ewentualnego zapłodnienia. Oczywiste są i choroby kobiety, stosowane przez nią leki i wiek. Tak dlatego, kobiety z chorobą nerek, przekwitające i przyjmujące leki antydepresyjne dla lepszego rozeznania w pozycji powinny raczej zgłosić się do lekarza, bowiem w ich sukcesu test może dochodzić ciążę, do której tak szczerze nie doszło, mikroporonienie – czasem daje się, że test ciążowy wykrył ciążę, lecz kilka dni później, po ponownym jego zrobieniu, wyszedł ujemny. Pewno toż znaczyć, że doszło do zapłodnienia, jednak zarodek nie zagnieździł się w macicy. W takim przypadku koniecznie zgłoś się do specjalisty, ponieważ pewno jesteś w ciąży pozamacicznej, pośpiech – to najzwyklejsza przyczyna braków w testach ciążowych. Chociaż producenci zarzekają się, że dzięki ich testom będzie mocna stwierdzić ciążę teraz w 6. dniu po zapłodnieniu, należy uzmysłowić sobie jeden ważny czynnik: HCG jest najwcześniej wykrywalne w naturze, dopiero później w moczu. Dlatego, dla pewności, lepiej zaczekać dodatkowy tydzień, by czerpać silniejszą pewność.

Obecnie testy ciążowe są tak zrobione, że znajdują w 99,9% przypadkach ciążę. Zawsze należy dbać o tym, iż w żadnym wypadku nie są nieomylne a dla większej swobód należy udać się do specjalisty i stworzyć dodatkowe badania. Ale w razie pomyłek, najczęściej zdarza się, iż test wykrył ciążę której nie ma, nie zaś na odwrót. Dlatego kobiety, które nie chcą dotrzeć w ciążę, mogą poczuć się uspokojone negatywnym skutkiem testu.