Ksiegowosc internetowa co polecacie

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który rozwiąże ich od monotonnej i zajmującej czas pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo oryginalnych odbiorców, stosuje je a uniwersalność i umiejętność obsługi. Co niezwykle ważne, są one dopasowane do prawidłowych przepisów i elastyczne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najważniejszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest zarówno do osób prowadzących pełną księgowość, jak oraz instytucji rozliczających się w sytuacji księgi przychodów i rozchodów czyli na bazie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość jest dużą gamę funkcji potrzebnych do pewnego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem niezwykle łatwym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książce z układem nie sprawi problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.

Ten pomysł w porównaniu z różnymi daje bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. tworzyć swoje raporty i wydruki, na jedyny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych części z zastosowaniem tzw. pól własnych, czy same rozliczać rozrachunki w stawkach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa istnieje ponad realizacja swoich rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były zatopione w czasie; ewidencja środków trwałych, a ponadto wartości lekkich i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS również możliwość eksportu do Płatnika.