Krajalnice naprawa warszawa

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: wysoka grupę i popularna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spowodowana przez rodzimego producenta, przez co do jej głównej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na terytorium". Jest całkiem niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to artykuł, przeznaczony do krojenia przede każdym pozostałego sposobie wędlin i mięsa, a z przeznaczeniem może istnieć brany oraz do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Wynikają spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest obfita i niezwykle precyzyjna, a branie jej - w sum bezpieczne. Każde elementy zostały odpowiednio zakonserwowane i skończone z tak trwałych, łatwych w oczyszczaniu i restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie oczekiwania i wymogi sanitarne. Każdy składnik tego urządzenia, jaki planuje wszą relacja z żywnością, jest dokonany z wyjątków nierdzewnych.

Nie obchodzisz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma poważnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz uznawał tego punktu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując położone w nią efekty do granica i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać danie do tego, by znów służyło "jako inne".