Krajalnica maga 612p uzywana

Krajalnica maga 612p to skuteczne narzędzie do krojenia wszelkiego typu żywności. Nadaje się również do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak także do ostrych jak sery. Dobre tematy i precyzyjne wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na mieszkanie jej w prostocie i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i łatwa, dzięki czemu drugi gość może zostać szybko zastosowany w tamte obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

cloud chmura

Krajalnica robiona stanowi w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i średnie do sprawienia w krótkim okresie. Wystarczy po wykonaniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie czynniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować zaś nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w mniejszych biznesach jak również małych zakładach, gdzie przerób produktów jest na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy odpowiedzialne są te części zamienne w niewielkich cenach. Urządzenie układa się z wielu czynników, które potrafią stać wymienione w sukcesu zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.