Krajalnica maga 612p cena

Wszyscy lubimy dania oraz maszyny, które w jakiś sposób wyręczają nas w praktyce, albo chociaż ułatwiają pracę. Drinku z takich urządzeń, które ułatwia pracę człowiekowi jest krajalnica maga 310p. Można stwierdzić, iż jest wówczas odpowiednie urządzenie gastronomiczne, które jest pożądane w jakiejś placówce gastronomicznej, w każdym sklepie, a oraz w polach domowych.

Krojenie różnorodnych produktów Trudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, jaki nie posiada takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, bowiem nie ma takiej potrzebie, bo sklepy nieustannie polecają szeroką możliwość tych produktów. Więc bezcelowe byłoby kupowanie znacznej kwot produktów spożywczych, jak wtedy gościło w ciągach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę znacznej liczby konsumentów zgromadzonych w interesie. Pokroi produkt w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic poświęcona jest do krojenia różnorodnych produktów spożywczych. Można za pomocą niej kroić produkty miękkie, kiedy i średniej miękkości, a nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia klienta, gdyż zmiana grubości krojenia jest jednoznaczna i duża.

http://www.polkas.pl/Pl/oferta/wyposazenie-gastronomii-krajalnice/1/Urządzenia, sprzęt, wyposażenie gastronomiczne dla twojego sklepu Polkas Kraków

Wszystko zależy od noża Sprawność krojenia zależy od ostrości noża. Krajalnica 310p w swej budowie posiada ostrzarkę, która umożliwia ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi produkt w drugie plastry o grubości do 16 milimetrów. Urządzenie jest swoje w obsłudze i estetyczne. Podczas krojenia nie ma konieczności dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż działa ona na wartości grawitacji. Podczas krojenia wystarczy tylko przesuwać stół podawczy czerpiąc z rączki włożonej do stołu. Wyposażenie stanowi niezmiernie zdrowe i otwarte dla zdrowia, gdyż całe jego tematy, które stykają się z krojoną żywnością spowodowane są ze pewni nierdzewnej. Co wpływa, iż nie ma szanse ku temu, by powstała rdza na ratach krajalnicy. Przed korozją ubezpieczone są wszystkie elementy krajalnicy, a a można ją dokładnie myć nie bojąc się o własne zdrowie. Utrzymaniu jej w czystości sprzyja oraz duża możliwość zdemontowania krajalnicy.