Jac krajalnice do chleba

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, a że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie strony: wysoka sytuacja i prosta cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zbudowana przez polskiego producenta, przez co do jej wyjściowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tle". Jest dość dostępna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to produkt, przeznaczony do krojenia przede wszystkim różnego sposobie wędlin i ciała, ale z przeznaczeniem potrafi istnieć wykorzystywany też do pisania plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, i z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również szerokie plastry mięsa, np. na grilla.

rozdrabniacz do mięsaWilk rozdrabniacz do mielenia mięsa FW-N 22/82 - Polkas

Krajalnica jest zwinna i bardzo precyzyjna, a użytkowanie jej - w pełni bezpieczne. Każde elementy zostały odpowiednio zabezpieczone i wyprodukowane z naprawdę trwałych, łatwych w praniu oraz konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i warunki sanitarne. Każdy moment tego urządzenia, który jest jakąkolwiek styczność z żywnością, jest przygotowany z punktów nierdzewnych.

Nie wymagasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma poważnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz był tego problemu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując zamontowane w nią materiały do wartość i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć danie do tego, by znów działało "jak nowe".