Faktura korygujaca w comarch optima

Podstawą dobrego funkcjonowania marki w XXI wieku są zaawansowane systemy informatyczne. Pozwalają one wspomaganie takich obszarów jak logistyka, księgowość, marketing, zarządzanie sztuką i przechowywanie. Systemy erp kwalifikują się na modułowe i zintegrowane. Najpopularniejszym programem stosującym oprogramowanie erp jest Optima.

 

Dostępność wielu modułów umożliwia skomponowanie odpowiedniego programu względem prowadzonej kampanii. Moduł:
– Płace i Kadry umożliwia import i eksport podstaw oddanych do Excela. Pozwoli na stworzenie ewidencji czasu pracy. Kreowanie wykresów (słupkowych, liniowych) umożliwia reprezentację danych, co odkłada się na drogę szybkiej i szczegółowej analizy. Moduł Kadry kupi na szybki podgląd limitu nieobecności, dostępnych dni urlopu. W jasny sposób produkowane są dokumenty typu: umowy pracowników, umowy cywilno prawne,
– Handel i przechowywanie zezwala na wykonywanie dokumentów potrzebnych na dowolnym okresie w tokach firmowych jak przyjmowanie materiałów, wydawanie materiałów, składowanie wyrobów gotowych, przejmowanie wyrobów gotowych przez klienta oraz przesunięcia międzymagazynowe (WZ, PZ, MM). Moduł Handel jest kompatybilny z elementem Fakturowanie,
– Detal wykonany stał z treścią o sprzedawcach detalicznych. Umożliwia wystawianie faktur i paragonów sprzedaży. Współpracuje z narzędziami publicznymi i centralną bazą danych. Obsługuje wiele sposobów drukarek fiskalnych, w systemie off-line i on-line. Zezwala na obsługę kodów wagowych i wypuszczanie ich przez wagę metkującą. Umożliwia kontrolę stanów magazynowych. Stwarza możliwość nadania indywidualnych praw pracownikom do obsługi znaczeń w relacji od pełnionej roli.

Wszystkie elementy cechuje łatwość obsługi, czytelny interfejs. Dzięki integracji z dodatkowymi modułami otrzymujemy kompleksowe narzędzie ułatwiające prowadzenie firmą.