Erp optima windows 10

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest dać uwagę na pomysł ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to pierwsze narzędzie dla małych i małych firm ułatwiające zarządzanie charakterystycznymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr i płac, posiada również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat Program tenże może się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgód z ustawą o rachunkowości. Wynika więc z faktu że istnieje on na bieżąco aktualizowany z prawymi przepisami. Oprócz tego tanie są w nim drugiego typu urządzenia do raportowania i analiz i dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za mienie z oprogramowania, można zarobić nie tylko dojazd do jego głównych oraz mocnych funkcji, ale również do asysty technicznej, która ułatwia rozwiązywanie bieżących problemów i stosowanie rozwiązań dobranych do dużej dziedzinie oraz firmy. Dzięki takiemu zachowaniu, program Comarch ERP Optima pewnie nie tylko ułatwić i dopasować funkcjonowanie poszczególnych działów a pełnej firmy, lecz także przydać się w niscy sposób do podniesienia jej zysków.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość skorzystania z 30-dniowego dema online albo także z 60-dniowego dema offline. Istnieje ostatnie nadzwyczaj ważne, ponieważ dzięki temu potężna przyjąć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w konkretnej marce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta spośród niego już ponad 60000 spółek z wielu branż, co jest oznaką wysokiej wartości oprogramowania. Jak pochodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób posiadających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.