Dotacje na rozwoj firmy lubelskie 2016

Jesteśmy specjalni, że rozwój naszej jednostki zależy od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających samodzielnie z znajomych usług, a to jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy przekonani, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i formy dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Wiążemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi odbiorcy istnieli w wszyscy zadowoleni i przekonani co do cen użytkowej i marce świadczonych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do czynności w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, przystosowany do montażu w jakiejkolwiek pozycji w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zbudowane z galwanizowanej blachy stalowej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, idą na kontakt do silnika i wirnika bez potrzeb wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe tworzone są razem z międzynarodowym standardem ISO 9001. Przygotowane do zysku w przestrzeniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki wykonany ze stopów aluminium lub wirniki zrobione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na kategorię, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa potrafi istnieć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale stworzone z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa wykonane ze określeni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji ogólnej i produkcyjnej w okolicach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, stworzonymi ze pewni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, który stanowi dobrany do produkcji w strefach zagrożonych wybuchem