Diody led pod akumulator

Każdy spośród nas kojarzy zielone oprawki lamp z wybiegającym ludzikiem, które informują nam możliwość ewakuacji w razie zagrożenia. Stanowią więc oznaczenia, które zgodnie z prawem (tzw. Polska Norma Ewakuacyjna) muszą znajdywać się w organizacjach państwowych i przedsiębiorstwach prywatnych. Objawy te pamiętają na planu oznaczenie bezpiecznej drogi ucieczki z budynku, w którym dołączyło do wypadku np. pożaru. Oznaczenia te grają najczęściej tradycyjne żarówki albo farbę fluorescencyjną.

 

Wraz z postępem technologii uzyskaliśmy możliwość stosowania oświetlenia awaryjnego led. Za jego uwagą możemy oznaczyć trasę ewakuacji i rozwiązania awaryjne bez wydatkowania dużych środków. Diody LED przedstawiają się dużą wydajnością świetlną i małym poborem energii elektrycznej. Potrafimy je kłaść bezpośrednio na granicy lub suficie nawet co kilkadziesiąt centymetrów. Dzięki ich oszczędności, niewielkim gabarytom oraz złym kosztom eksploatacyjnym są bardzo wydajną alternatywą dla tradycyjnych sposobów oznaczania dróg ewakuacji.

Cechą szczególną oświetlenia awaryjnego istnieje szansa jego stosowania podczas niedoboru lub całkowitego braku prądu. Jeżeli jesteśmy do podejmowania z niespodziewaną przestrzenią w dostawie elektryczności w rezultatu awarii sieci lub pożaru naszej instalacji uruchomione zostanie oświetlenie awaryjne, które że dotyczyć bez zasilania nawet do trzech godzin. To wyjście jest gwarancją bezpieczeństwa dla własnych pracowników a mężczyzn w razie zagrożenia.

Nowoczesna metoda podświetlenia LED nie tylko służy nam niskie koszty eksploatacji, lecz i metoda na dowolne bezpieczeństwo swoich firmy i przedsiębiorstw.