Aplikacje na smartfony dla rowerzystow

Obecnie niemal wszystek człowiek na świecie posiada smartfona. Ich niska opłata oraz przyjemna dostępność sprawiła, że broniły się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, że ich praktyczność a dodatkowo niewielkie rozmiary sprawiają, że ten gatunek telefonu komórkowego jest traktowany i jako możliwość dla komputerów i tabletów, zwłaszcza gdyby jesteśmy w drodze, i sławę oraz ciężar naszego towaru nie pozwoli na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic to dziwnego, że użytkownicy z chęcią personalizują swoje smartfony w niniejszy ćwicz, by jednym kliknięciem przejść przyjąć się do bliskiej aplikacji lub oraz z możliwością liczyć się z przyjaciółmi i znajomymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami…

Także dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, które nie tylko umilą czerpanie z jednośladu oraz umożliwi szybkie dzielenie się wrażeniami z wyprawie na podstawach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najlepszej dla nas trasy rowerowej i wesprą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już z dłuższego okresu zajmuje się popularnością wśród sportowców. Jej cecha liczy na ostatnim, iż w sezonie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu i ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest otwarta do wzięta za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która zapewni nam rozwinięcie dodatku o kilka innych pracy.
Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta wreszcie może pełnić jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa również do postępowania w trybie offline, i przyjazny interfejs umożliwia ustawienie dobrego dla nas rodzaju drogi w zależności z tego, jakim środkiem transportu się poruszamy (możliwość miejsca na sposób marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek tenże nie tylko zapewni, że zawsze z łatwością znajdziemy podróż do domu, lecz także wskaże nam, gdzie najbliżej nas dostają się kawiarnie albo bary.
Bike Repair – dodatek bardzo przydany w wypadku, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z naprawą roweru w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Jest toż to wręcz niezbędna aplikacja, jak nie mamy gruntownej wiedzy technicznej, a chcemy wybrać się na dość dłuższą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej styl: panie nie władające w właściwym stanie językiem angielskim mogą tworzyć kłopoty.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to wyłącznie kropla w morzu dodatków wykonanych w stopniu wyższym czy mniejszym z inicjatywą o rowerzystach. Również o ile zajmowanie ich ludzi jest niczym najbardziej zbędne, tak mamy, iż zainstalowanie trzech wyżej wymienionych może zaprezentować się bardzo odpowiednie w dalszym użytkowaniu roweru.